Sąmokslas prieš savus

1996-ųjų rugpjūčio mėn. San Jose "Mercury News" reporteris Garis Vebas pradėjo spausdinti reportažus apie tai, kad CŽV užmerkė akis į kreko kokaino srautą į Los Andželo getus. Garis parodė ryšį tarp kokaino pardavėjų ir Nikaragvos kontrų, apie kurį žinojo aukšti CŽV pareigūnai, leidę narkotikų pinigais maitinti Nikaragvos partizanus. Beveik visą dešimtmetį San Francisko įlankos narkotikų žiedas pardavė tonas narkotikų Los Andželo gatvių gaujoms.

Tada sukruto ir didieji "New York Times", "Los Angeles Times" ir "Washington Post" su savaisiais tyrimais ir ilgais straipsniais, kritikuojančiais Vebo išvadas. CŽV neigė bet kokį ryšį ir net pradėjo savą vidinį tyrimą.

"Mercury News" WWW svetainė surinko Vebo archyvus į "Tamsiosios sąjungos" rinkinį, apimantį narkotikų prekeivių bylų liudininkų pasisakymus, teismų eigą, suimtųjų orderius, biografijas ir nuotraukas.

Tačiau vėliau dokumentai pradėjo dingti iš šios istorijos. Lauktas straipsnio tęsinys buvo sulaikytas Kitas "Mercury News" reporteris "perėjo" Vebo pėdomis ir padarė priešingas išvadas. Ir pagaliau - beprecidentinis "Mercury News" redaktoriaus atsiprašymas, kad "po kelių mėnesių pakartotino tyrimo ... nustatėme, kad straipsnių ciklas neatitinka mūsų pakraipos"

Negi viskas tuo ir baigėsi? Ar nebuvo sąmokslo prieš savo tautą?

Lėlininkai
Prototipas
Skraidymai nemiegant
Tikroji Interneto pabaiga
Konspiracija: Kryžiaus žygiai
Gerumą reikia grūsti jėga?
Slaptieji planetos valdytojai
Varge, gal jie tikrai „žino kaip“?!
Rasistinio pobūdžio prievartos apraiškos
Grigorijaus Kalendarovo „mirties spinduliai“
Plutarchas. Biografijos: Solonas
Teorija apie Dianos žūtį
Šešėlinė vyriausybė tvarko mūsų gyvenimą
Paranoja skverbiasi giliai
Šeiveris ir „Slėpiniai“
Meritokratija
Mutantų rytmetis Atsiliepimai
Vartiklis