Pletkai

Pasklido gandai, kad "Sun" ruošiasi pirkti su sunkumais susidūrusią "Netscape" firmą. Kai kas mano, kad tokie gandai turi gerą žiupsnį druskos ir kad juose daugiau spekuliacijų nei tiesos. Pati "Netscape" nei paneigė, nei patvirtino šiuos gandus.

Ankstesni diskusijų sąrašai:
WWW veltui ir rotveileriai;
Gamta, biznis ir moterų fantazijos;
žūklė, valdymas ir krikščionių klubai;
Vaistinininkams, žolininkams ir verslininkams;
Gyventi ar mirti?

Privalu sužinoti:
kaip skaityti WWW puslapius naudojantis el.paštu?

Diskusijų sąrašai

[ Publikacijos sentencija:
"Į neatvertą burną neįskrenda musės"".
Prancūzų patarlė ]

Kiti rinkiniai:
Gamta, biznis ir moterų fantazijos;
Gyventi ar mirti?

Elektroninis paštas yra galingas instrumentas - ir "Vartiklio" redaktorius yra pasiruošęs tai įrodyti. Pradžioje laiks nuo laiko (ir tai priklausys nuo turimo laiko) bus pateikiama atrinkti kai kurie diskusijų sąrašai (kai kurioms įdomesnėms temoms). Tai diskusijos, kurios vyksta (gaila, kad anglų kalba) elektroniniu paštu.

Kaip jose dalyvaujama? Iš pradžių jūs nurodytu adesu pasiunčiate registracijos laišką, kuriame yra "subscribe" komanda (dažniausiai laiško viduje, t.y. kūne, o "Subject" eilutė paliekama tuščia, o kartais - "Subject" eilutėje, o laiškas turi būti tuščias - bet kuriuo atveju, atidžiai sekite instrukcijas). Adresato pusėje laišką gauna robotas, kuris arba iškart įtraukia jus į sarašą arba atsiunčia laišką, prašantį atsakyti į jį ("Reply") su kokia nors arba be jokios komandos. Tad atidžiai perskaitykite, kokį atsakymą gavote. Kai robotas priima į sąrašą, jis atsiunčia apie tai žinutę, kurioje rasite pagrindines taisykles, iš kurių svarbiausia - kaip IŠEITI iš to sąrašo. Dažniausiai, tai reikia nurodytu adresu pasiųsti laiškelį su UNSUBSCRIBE arba SIGNOFF komanda. IŠSISAUGOKITE šį registraciją patvirtinantį laišką, nes jo gali prireikti,kai sugalvosite išstoti iš klubo.

Ir viskas - nuo šiol pas jus pradės plūsti diskusijų laiškai. Jei norite joje dalyvauti, tiesiog sąrašo adresu nusiųskite laišką - ir jis bus automatiškai persiųstas visiems klubo nariams. Kai kurie klubai leidžia grupuoti laiškus, t.y. gautus laiškus ne iškart pasiunčia diskusijų dalyviams, o juos sukaupia ir, pvz., visi dienos laiškai ateina vienu laišku. Ši galimybė angliškai vadinama "DIGEST"). Kartais (bet dažniau - NE, apie tokią galimybę aš jums pranešiu) jūs galite rinktis, kuris variantas jums patogesnis.

Jei jums netiks nė vienas iš mano siūlomų diskusijų sąrašų, mestelkit man laiškutį adresu j.skendelis@elnet.lt su savo pageidavimu (pranešdami jus dominančią temą), o aš pasistengsiu jums surasti tinkantį diskusijų sąrašą. Bendras sarašų kiekis pasaulyje yra labai didelis (jų yra beveik 3000) ir kasdien atsiranda (o taip pat ir miršta) po keletą naujų - tad tikrai yra iš ko rinktis. O visų iškart - ir neapžiosi. Parašykite ir tie, kurie patys atrado kokį nors įdomų sąrašą (kartu su trumpu aprašymu ir komandomis) - gal jis patiks ir kitiems... Pasidalinkit žiniomis su artimais savo...

O aš netrukus ateityje pateiksiu kitų galimybių - kaip geriau išnaudoti elektroninį paštą...

Anoniminių alkoholikų sąrašas

Šio sąrašo tikslas - turėti vietą pokalbiams. Pagal trečiąją AA Tradiciją, vienintelis reikalavimas AA nariams - turėti norą mesti gerti.

Norėdami užsisakyti sąrašą, pasiųskite laišką į
majordomo@io.com
laiške įrašę ("Subject" eilutė tuščia):
subscribe AAMEN

Egoizmas ir moralė

    Šiame sąraše vyksta diskusijos šiomis temomis:
  1. egoizmas, kaip filosofija;
  2. įvairios etinės sistemos;
  3. moralumo požymiai;
  4. kompromisai;
  5. savęs identifikavimas;
  6. asmenybė ir visuomenė;
  7. teisė rinktis;
  8. įvykiai ir kitkas besidomintiems šia tema.

Diskusija nėra moderuojama, - tad neypatingai dvasinga. Norėdami įsijungti, išsiųskite laišką adresu
listserv@maelstrom.stjohns.edu
laiške įrašę ("Subject" palikta tuščia):
sub egoism jūsų vardas pavardė

[ Publikacijos sentencija:
"Klysti yra žmogiška, bet kad padarytum tikrą kvailystę, -
būtinas kompiuteris
".

Alergija

"Allergy" diskusijų sąraše aptariamos visi alergijų tipai - kaip jos veikia žmogaus sveikatą ir gyvenimo būdą, alergijos gydymas, kaip pačiam išvengti alegijos simptomų ir gydymasis ir kitos žinios apie š negalavimą. Patartina įsirašyti į sąrašą ne tik kenčiantiems nuo alergijos, bet ir jų giminaičius bei draugus. Tam reikia pasiųsti laišką į
LISTSERV@listserv.tamu.edu
kuriame įrašyti ("Subject" eilutę palikus tuščią):
Subscribe Allergy Jūsų vardas ir pavardė

Žmona tarp žmonų...

"Wife2Wife" sąrašas skirtas tik ištekėjusioms moterims, kuriame jos dalinasi savo gyvenimo džiaugsmais ir liūdesiu: mintimis apie meilę, santykius, vaikus ar vaikų nebuvimą, pinigus, politiką, atostogas, romanus ir nuotykius, laimingus laikus ir t.t. - visa tai, kas užpildo žmonos gyvenimą.

Jei norite dalyvauti šiuose pokalbiuose, adresu
majordomo@mylist.net
pasiųskite laiškelį, kuriame tebūtų viena vienintelė eilutė ("Subject" palikite tuščią):
subscribe wife2wife

Bet jei labiau mėgstate visas žinutes sugrupuotas į vieną laišką, ten pat siųskite laišką su
subscribe wife2wife-digest


Truputis sekso?
Naujienų puslapis
Pagrindinis Vartiklio puslapis