Diskusijų sąrašai

[ Publikacijos sentencija:
"Niekada neikite pas tą gydytoją, kurio kabinete miršta gėlės".
Bombeko medicinos taisyklė ]

Ankstesni diskusijų sąrašai:
Vaistinininkams, žolininkams ir verslininkams;
WWW veltui ir rotveileriai;
Gyventi ar mirti?
žūklė, valdymas ir krikščionių klubai;
Anoniminiai alkoholikai ir žmona tarp žmonų

Privalu sužinoti:
kaip skaityti WWW puslapius naudojantis el.paštu?
Kaip dalyvauti diskusijose?

Tęsiame įdomesnių diskusijų el. paštu sąrašų pristatymą. Kas tai yra ir kaip jais naudotis galite paskaityti pirmajame šios serijos puslapėlyje (atverskite ir tesinį) El.paštas gali tapti geras ginklas prieš KGB'istės "Marijos" Andrikienės (a.k.a. konservatorių) mums numestą "Telekomo" terorą. Tuoj bus straipsnių kaip panaudoti kitas el. pašto galimybes.

Laikraštis apie gamtą

Šis mėnraštis yra skirtas gamtos mylėtojams ir rašantiems apie ją. Kiekviename numeryje rasite naujienas, apžvalgas, ištraukas, nuorodas į WWW puslapius, knygų recenzijas.

Skaitytojai irgi gali siųsti savo pranešimus, tačiau jos yra labai griežtai peržiūrimos ir tikrinamos (tai vadinama moderavimu) ir per mėnesį "prasmunka" tik kokios viena-dvi skaitytojų žinutės.
Norėdami užsisakyti elraštį (El. laikraštį), pasiųskite laišką į
outrider@magicklink.com
laiške įrašę ("Subject" eilutė tuščia):
SUBSCRIBE NATURE

Antrąkart ištekėjusioms

Pirmąjame šios serijos puslapyje pasiūliau "žmonų" sąrašą. Šį kartą (gal kas per pora savaičių jau suspėjo) siūlau antrąkart ištekėjusių MOTERŲ pokalbių sąrašą. Jame nėra uždraustų temų - galima kalbėtis apie viską, kas tik įdomu moterims. Norint dalyvauti, nebūtina būti ištekėjusia. Čia galėsite pasiguosti, gauti patarimų arba tiesiog... rasti draugišką ausį...

Norėdami įsijungti į sąrašą, išsiųskite laišką į
Majordomo@majordomo.net
laiške įrašę ("Subject" eilutė tuščia):
subscribe secondwives

Purpuro spalvai

Po ilgos pertraukos atgijo "Purpurinis" diskusijų klubas, kurio pagrindinė tema - mintys, pokalbiai ir rašiniai apie purpurinę (violetinę) spalvą. Norėdami įsijungti į jį, pasiųskite laišką į
maillist@purplefuzzybird.demon.co.uk
"Subject" eilutėje įrašę (pats laiškas turi būti tuščias):
SIGNON purple

Verslininkams

"Successful Times" yra VELTUI platinamas verslo elraštis (El. laikraštis) Savo el. pašto dėžutėje periodiškai rasite jį su naujomis idėjomis, straipsniais ir patarimais, kaip organizuoti biznį. Norėdami jį užsisakyti, pasiųskite laišką į
requests@lists.webvalence.com
laiške įrašę ("Subject" eilutė tuščia):
subscribe SuccessfulTimes

Moterų fantazijos

Šiame "Women's Short Fiction List" sąraše publikuojami išmonės rašinėliai, labiausiai įdomūs moterims. Tai išpažintys, meilės nuotykiai ir kt. Gera vieta pamiklinti ranką ir padrąsinti save bei pasidalinti mintinis ir savo patirtimi.

Norėdami įsijungti į jį, pasiųskite laišką į
Majordomo@majordomo.net
"Subject" eilutėje įrašę (pats laiškas turi būti tuščias):
subscribe wsf

Filatelistams

Šis sąrašas, jei tikėti jo aprašu, pirmiausia skirtas "antrinės" kokybės (pvz., pažeisti ženklai) klausimams, t.y. tiems, kurie turi nedidelius defektus bet yra aukštai vertinami.

Laiškų turiniui nėra jokių apribojimų išskyrus įprastinius padorumo ir teisinius reikalavimus. Įkurtas, kaip atsakas į augantį pokalbių apie filateliją kiekį kitose diskusijų grupėse. Daug perku-parduodu ir panašių skelbimų.

Norėdami įsilieti į sąrašo narius, pasiųskite laišką į
Seconds@Stampdealers.com
"Subject" eilutėje įrašę vienintelį žodį (pats laiškas turi būti tuščias):
SUBSCRIBE

Gavus patvirtinimą, tapsite sąrašo nariu ir pradėsite gauti visą korespondenciją. Kai sumanysite pasitraukti, Tuo pačiu adresu, pasiųsite laišką, kurio "Subject" eilutėje bus žodis
UNSUBSCRIBE


Truputis sekso?
Naujienų puslapis
Pagrindinis Vartiklio puslapis