Keletas 'Internet' adresų

 1. Visi dinozaurai
  Kiekvienas neskraidęs dinozauras svetainėje turi savo kertę - nuo visiems girdėto Tyranosaurus Rex iki skeltaliežuvio Micropachycephalosaurus. Rasite ir piešinių galerija, žinių apie dinozaurų anatomiją ir t.t.
 2. Tiesiai spaudai
  1800 pagrindinių laikraščių ir žurnalų sąraše spragtelėkite tą, su kuriuo norite pradėti bendrauti, - ir galėsite išsiųsti žinutę to leidinio redaktoriui.
 3. Balsas WWW svetainėje
  DEC sukūrė "DIGITAL Voice Plugin" priedą naršyklėms, leidžiantį WWW puslapių lankytojus pasiųsti el. pašto žinutes balsu - tiesiai iš jūsų WWW puslapio. Jas adresatas galės išklausyti su daugeliu dabartinių el. pašto ar audio programų. Spragtelėkite antraštę ir atsisiųskite...
 4. Palengva per Žemę
  Šioje svetainėje rasite akademinį ir kasdienį požiūrį į darnų gyvenimą su gamta. Nagrinėjami ir ilgaamžiskumo klausimai.
 5. Graži kaip algebra
  12 paskaitų 3 savaičių kursas apie tiesines lygtis. Iliustruojama "Java" komponentais. Daug visko papildomai.
 6. Jungtinės tautos
  Patinka jos ar pakeiksnojate - vistiek pravartu sužinoti apie jas daugiau - istorija ir chartijos, naujienos, konferencijų tvarkaraščiai, audio ir video įrašai, statistinių duomenų bazės.
 7. Mėnulio fazės
  Į mūsų Žemės palydovą pažvelgiame dažnai, bet ar gerai suprantame, kas ir kaip? Čia rasite "Java" kalba paruoštą mokomąją medžiagą, kuri gyvai ir "pirštu prikišamai" parodo kaip keičiasi Mėnulio fazės.
 8. Ozo krašto patiekalų gurmanams
  Namų kvapą išsaugojusi svetainė su patiekalų gaminimo receptais ir gudrybėmis, kulinarijos knygomis. Mėnraštyje rasite straipsnius apie maistą ir tradicijas. Labai tinka užsukti, kai ieškote unikalių sausainių įdarų. Skanaus.
 9. JAV prezidento ekonominė ataskaita
  Ji parodo ekonomikos 1997-aisiais 3,9% augimą, kai infliacija tebuvo tik 1,7%. Nedarbo lygis buvo 4,9% - mažiausias per 24-is metus. Oralinis seksas, matyt, yra veiksmingas.
 10. Lingvistika Voratinklyje
  Šiame Dallas'e (Texas'e) esančio "Summer Institute of Linguistics" puslapyje pagrindinis dėmesys skiriamas "mažumų" kalboms ir kultūroms - lingvistiniu, antropologiniu, literatūros, kalbos mokymosi ir kompiuterinio apdorojimo atžvilgiais. Daug nuorodų į lingvistikos, kompiuterinės lingvistikos ir kalbos atpažinimo sričių svetaines.

  Puslapyje keturi skyriai: kompiuterinė tematika (kalbos analizė, morfologija ir fonetika, leksografinė programinė įranga ir t.t.); žurnalai ir laikraščiai, konferencijos ir elektroniniai tekstai; žodynai ir duomenys.

 11. Juodoji istorija
  Svarbi vieta biografijoms, pristatant 60-ies iškilių juodaodžių amerikiečių (vyrų ir moterų). Taip pat trumpa įvykių, pradedant 1619-ais metais, suvestinė. Ir kitkas, pvz., 35-ių kūrinių apžvalga.
 12. Dvi juodųjų amerikiečių grupės
  Svetainėje parodoma, kaip didėja plyšys tarp dviejų juodaodžių klasių. Joje rasite puikų Henry Louis Gates rašinį, interviu su iškiliais juodaodžiais - Andžela Deivisa, Džese Džaksona ir kitais, daug visa kita.
 13. Žmonių teisės
  Žmogaus teisių apžvalga apimanti 194 šalis.
 14. Šunų auklėjimas
  Kaip pasiekti, kad jūsų numylėtinis nesuplėšytų viską, ką tik turite namie? Beprotiškas kiekis įvairiausios informacijos apie šunis ir jų priežiūrą, patarimai ir gudrybės.
 15. Modeliai
  Didžiausia virtuali modeliuotojų bendrija vienijanti įvairiausių modelių rūšis. Reikiamų detalių ir pačių modelių prekyba. Galima pasinaudoti paieškos priemonėmis.
 16. Duokite informacijos
  Tai didelė nuorodų biblioteka, kurioje informacija pateikiama iš gerai žinomų publikacijų ir tokių enciklopedijų: "The Information Please Almanac", "The A&E Information Please Entertainment Almanac", "The ESPN Information Please Sports Almanac", "The Information Please Kids' Almanac", and "The Information Please Girls' Almanac", "Columbia Encyclopedia", "Random House College Dictionary". Galima naudotis paieškos priemonėmis arba naršyti pagal temą.
 17. Pietų Kinijos ryto paštas
  Tai nuo 1903 m. anglų kalba Honkonge leidžiamas dienraštis. Internete - visi šios ir praeitos dienos straipsniai (reikia užsiregistruoti, - bet tai nėra mokama paslauga). Jame 15-a specialių apžvalgų skyrių, pradedant Azijos krize ir Honkongo biudžetu. Už papildomą mokestį galima rasti straipsnius 6 mėnesius saugomuose archyvuose.
 18. Kanados klevai
  Kanadai skirta svetainė. Joje susispietusios šimtai vyriausybinių tarnybų ir programų. Rasite viską - nuo žemės ūkio iki oro. Kas nors atsiranda kasdien.
 19. Afrika - "ant laido"
  Pagrindinio Interneto paslaugų tiekėjo Afrikai puslapis su naujienomis, verslo ir finansų, muzikos ir moterų sritimis. Nuorodos į Dramblio kaulo (prancūziškai), Ganos, Kenijos, Tanzanijos ir Zimbabvės svetaines.
 20. Fantastika
  Elraštis apie mokslinės fantastikos filmus, TV laidas ir spaudinius. Pirmajame numeryje interviu su "Titaniko" direktoriumi Džeimsu Kameronu, straipsniai apie Berio Levinsono "Sferą", "Žvaigždžių kelias: tolimoji erdvė 9", TV serialą "Grobis" ir Marko Andreikos knygą "Prarastasis".
 21. Prieš ir po
  Tai mėnesinis elraštis su idėjomis ir patarimais, kaip pagerinti savo piešinius.
 22. Mokytis nėra vėlu
  Sužinosite, kaip padaryti, kad "gyvenimas būtų lengvesnis ir įdomesnis". Tai saviti vadovėliai su praktiniais patarimais kasdieniam gyvenimui - savęs, namo ir mašinos priežiūra; maisto paruošimas ir poilsis. Galima naršyti 12-oje kategorijų, peržiūrėti antraštes ar naudoti paieškos priemones. Susigaudyti toje "mišrainėje" gali padėti ir veltui užsakomas elraštis. "Learnlets" skyriuje yra mažieji patarimų bitukai, - dažnai atsiųsti svetainės lankytojų.
 23. Elektrinės gitaros kilmė
  Apie išradimą, evoliuciją ir komercinę šio instrumento sėkmę. Pateikiama 40-ies gitarų galerija.
 24. Tarptautinė drugelių mylėtojų draugija
  Tai pirmoji draugija, siekianti pagausinti pasaulyje drugelių ir turinti skyrius 22 šalyse. Tyrimai, šios srities įvykiai, nuorodos ir kita...
 25. Naujienų reporteriai
  Jūs skaitote jų rašinius ir klausote per TV. Bet žurnalistai turi ir WWW svetaines. Ši svetainė jiems suteikia vietą. Rasite nuorodas į redaktorių, reporterių, fotografų, laisvųjų rašytojų svetaines ir kitą informaciją apie šią profesiją.
 26. El Nino
  Tai bandymas moksliškai ištirti didžiausią šio šimtmečio klimato reiškinį. Ir kita su orais susijusi informacija.
 27. Stounhendžas
  Pratęsiant "Vartiklyje" anksčiau patalpintus du WWW puslapius, skirtus Stounhendžui (žr. "" ir ""), siūloma sėsti į laiko mašiną nuskieti laiku kelis tūkstančius metų atgal į Angliją, kad savo akimis išvystunėt šio statinio svarbą ir su juo susijusias paslaptis.

  Be to, daugelis svetainių leidžia reguliarius elektroninius laikraščius.Pvz., David Emery "miesto pletkų" laikraštis nuolat praneša apie naujausias "Internet" tinkle paskleistas apgavystes ir kitokias nesąmones.
 28. Gėlės visiems!
  Norite pasižvalgyti po gėlių parduotuvę, pačiupinėti rožių dyglius, rankose pasverti puokštes ir kitas dovanas š gėlių. Paskubėkite - Valentino diena ne už kalnų.
 29. Web šachtininkai
  Voratinklyje audžia tiek daug vorų, - kaip surasti reikalingą kampelį? Paieškos sistemos padeda, tačiau pateikia tūkstančių puslapių sąrašus,o iš jų šimtai - jau mirę. Padėti gali - "šachtininkai" (Mining Company).

  Tai 500 WWW svetainių, jungiantis tinklas. Kiekviena svetainė skirt vienai kuriai konkrečiai temai, kurias prižiūri po vieną asmenį, Vadovą, kuris yra gerai "įsikirtęs" į temą ir baigius interaktyvius kursus. Vadovas kiekvienai temai surenka geriausias nuorodas ir jas nuolat prižiūri, rašo straipsnius ir tvarko diskusijas ir skelbimų lentas. Pvz., Melissa Snel prižiūri ir rašo straipsnius apie Viduramžių ir Renesanso istoriją.

  Svetainės sutvarkytos taip, kad jeigu ieškote ko nors konkretaus arba norite įsijungti į bendraminčių būrį - rasite viską, ko norite. "Šachtininkų" svetainės yra interaktyvios, leidžiama dalyvauti diskusijose ar užduoti klausimus, kalbėtis (chat) ar "kabinti raštelius" lentose (BBS). Pvz., Robin Weiss sudarė tvarkaraštį, išskyręs laiką skirtingo nėštumo stadijos pokalbiams.

  Be to, daugelis svetainių leidžia reguliarius elektroninius laikraščius.Pvz., David Emery "miesto pletkų" laikraštis nuolat praneša apie naujausias "Internet" tinkle paskleistas apgavystes ir kitokias nesąmones.
 30. 50 award'ų
 31. Kursai Webmasteriams HTML, VRML, CGI, Active, Photoshop, FP97 ir t.t.
 32. Smalsiukams - pasaulio statistika
  1997 m. statistiniai duomenys apie ekonomikos vystymąsi įvairiose pasaulio srityse. 139 lentelės ir 30 piešinių.
 33. duomenų šachtininkams - apie žiniją.
  Skirta duomenų žiaumojimui ir žinių DB. Turi laikraštį.
 34. Teatrologams - laikotarpiai ir stiliai
  Informacija nuo Egipto faraonų laikų iki šių dienų - apie teatrų projektavimą: architektūrą, apdailą ir baldus.
 35. Botanikams - visi žolynai
  "Štatų" augalija - pelkių, nykstanti ir filogenetinė. Nuorodos į kitas DB - ieškant ekonomiškai visuomenei dvarbių žolynų.
 36. Feministėms - apie moterų kovas už savo teises
  Nėr ką pridurti, nebent kad skiriama šio judėjimo 150 jubiliejui.
 37. Ūkininkams - žemės ūkio informacija ir naujienos
 38. Sportuotojams akimis ekrane - istorija
  30 Shirley Povich skilčių, kurias jis rašė 75-is metus (boksas, beisbolas, futbolas, ...) Yra apie istorines Tunney-Dempsey kumštynes 1927-aisiasi, Lou Gehrig atsisveikinimas Yankee stadione, liausės futbolo vartininkui Vince Lombardi bei 1972 Municho Olympiadoje įvykusios tragedijos retrospektyva.

Ar visad tai, kas buvo seniai, yra bloga?
1998m. kovo mėn. adresų rinkinys
Papildomi "Internet" adresai
Kiti "Internet" adresai
Naujesni "Internet" adresai