Keletas 'Internet' adresų

 1. Amazonės Amanaka'a WWW svetainė
  Svetainė pavadinta Tupi kalbos žodžiu, kuris reiškia atogražų mišką. Tai ir yra šios svetainės pagrindinė tema - miškų ir juose esančių kultūrų išlikimo klausimai. Yra ir kita kita nedidelė tam pačiam reikalui skirta "PACHAMAMA Alliance" svetainė. Ir jei tikrai esate susirūpine planetos sveikata, čia yra trečia gera vieta pasmalsauti.
 2. Bekono garbintojų svetainė
  Ne, tai ne sero Franso Bekono atminimui skirta svetainė. Tai kiaulėdžiams - kaip ruošiama bekoniena (nieko baisaus, - vaikai gali žiūrėti šį puslapį).
 3. Odekolono vaikinas
  Moterys gauna daug priekaištų už lūpdažių naudojimą viešose vietose. Tuščią nišą užpildo ši svetainė su patarimais ir skirtumų tarp odekolono, losjono po skutimusi bei tualetinio vandens aprašymu. Renkamas geriausių kvapų dešimtukas.
 4. Džudi Bari skirta svetainė
  Tai en asmeninis puslapis ir ne vieta, į kurią užsuka studentai, rašydami kursinius apie šį garsų aplinkos apsaugos ir socialinio teisingumo aktyvistę, kuris 1990 išgyveno žudiko pasikėsinimą, 1997-ųjų kovo mėnesį ji mirė nuo krūties vėžio - tai labai gera pažintinė svetainė.
 5. Išsilydžiusio arbatinuko mitas
  "Washington Post" svetainė pradeda straipsnių ciklą apie rasinį ir etninį JAV susiskaidymą. Pirmasis straipsnis: "Viena nacija, nedaloma - ar turi istoriją" aptaria antrąją didžiąją migracijos į JAV bangą, kuri labai skiriasi nuo pirmojo europiečių srauto.
 6. Išsiskyrusioms moterims
  Jei kada nusivylėte vedybiniu gyvenimu, čia jums bus užuovėja. Sužinosite, kaip "mėgautis savo nelaime [ir] išlieti pyktį ir sumaniai atkeršyti", "ko tiketis, kai esate atstumta" ir linksmąją "Pasaulinę skyrybų istoriją".
 7. Asteroidas lekia link Žemės
  Žiniasklaida mus taip išgąsdino, kad vos nepridirbom į kelnes. 997XF11 mus užpuls po 30-ies metų, gal būt praskriedamas vos už 30 tūkst. mylių (o kas jei daug arčiau?). Bet amerikonai sako - nieko baisaus, - mes galim visada paleisti kosminį laivą su branduoliniu užtaisu. Net niekas nežino tokio eksperimento pasekmių. Be minėto, pravartu aplankyti dar ketvertą kitų svetainių:
  http://www.jpl.nasa.gov/releases/98/asteroid.html
  ` http://oposite.stsci.edu/pubinfo/pr/1998/10/
 8. Sekso būdu perduotų ligų gydymas
  Šiais metais atnaujintas vadovų rinkinys.
 9. Gamtos apsaugos kursas
  16-os skyrių knyga pradedant gyvybės istorija, egzotiškais reiškiniais, miškų sunaikinimo problemos ir t.t.
 10. Artimieji Rytai senaisiais amžiais
  Čikagos Rytų instituto tinklapis su informacija apie Egiptą, Namibiją ir Mesopotamiją. Mumijos, rekigija, menas hieroglifai, architektūra, įstatymai...
 11. Atskleistieji daiktai
  Koncentruojamasi apie kasdienius įprastus daiktus, galinčius papasakoti apie žmones ir kultūrą. Tarp jų 1937-ųjų chemijos rinkinys, Vietmano atminimo daiktai, pirmieji televizoriai ir t.t. Sutvarkyta pagal temą, laikotarpį, objektą.
 12. Luistai
  "New York Times" savaitinis priedas žaidimų ir kompiuterinių temų aptarimui. Gauso atsitiktinių straipsnių ie esė apie žmogaus ir technologijos santykius: kur miršta kompiuteriai, muzika ir darbai Voratinklyje, žaidimai merginoms, namų teatras, WebTV, kompiuterinė ergonomija ir t.t.

Ar visad tai, kas buvo seniai, yra bloga?
1998m. kovo mėn. adresų rinkinys
Ką galima pamatyti svetur?
Papildomi "Internet" adresai
Kiti "Internet" adresai
Naujesni "Internet" adresai