Naujienos

Žr. apie surfCONTROL
Skaitykite apie "MultiView" papildymą "Samba" paketu


Didžiausia naujiena! Yra keletas JSB firmos paketų VELTUI! Ne, tai ne DEMO versijos, - tai pilni LICENCIJUOTI "MultiView" paketai. Jūs galite juos paimti ir kiek tinkami naudoti, ir jei norėsite pakeisti į naujesnę versiją - tereikės sumokėti tik priemoką už atnaujinimą ("upgrade"). Jei tikrai nusiteikę juos rimtai pabandyti ir naudoti, parašykite man laiškutį, ir susitarsime, kaip galėsite jį paimti.

  1. Pereidami prie 32-ių bitų platformos, galite sutaupyti (palaikant ryšį su "Unix") pasirinkdami naują JSB "Mix Match" licencijų sistemą, - ji specialiai sukurta pereinantiems nuo 16-os prie 32-ių bitų terpės. Nuo dabar pame pat CD-ROM yra ir 16-os ir 32-ių bitų "Multiview" versijos. Tad atnaujinimas nieko nekainuoja!
  2. "Multiview" 2.0 versija pagreitino ir palengvimo automatinį "Unix" programų ryšį su pasauliniu Voratinkliu ("Web") bei kitomis PC terpės programomis. Be to suteikiama daugiau galimybių (režimų) prisijungimui prie "Unix":
    ne vien TCP/IP, bet ir Windows Sockets 1.1 bei Novell IPX/SPX. Ir net jungtis 32-iem bitais per RS232 (nuoseklų uostą) ar modemą.

    Atsirado galimybę visaip naudoti kintamo dydžio šriftus (tiek 80, tiek 132 stulpelių režimuose). Keičiantis lango dydžiui, šriftų dydis kinta automatiškai.

Taigi, gal kitų firmų analogiški paketai gali turėti daugiau galimybių, - tačiau ką jūs rinksitės, - daug jums nereikalingų funkcijų, ar KOKYBĘ?

Aš renkuosi puikias merginas. Tik jas!
Ir alų! Aišku, pirma alų, ir tik "Švyturio" alų! "Kalnapilyje", deja, neradau geriausio!

Prosyk-kosyk...

surfControl panele


JSB išleido pirmąjį universalų WinSock Proxy, veikiantį "surfCONTROL" technologijos pagrindu. Jis leis firmoms saugoti ir reguliuoti išėjimus iš savo lokalaus tinklo. Sukūrėte "Intranet", - tad dabar apsaugokite jį nuo galimų įsilaužėlių ir sumažinkite firmos išlaidas kontroliuodami išėjimą į "Internet". Kai rinksitės, prisiminkite, kad JSB buvo pagrindinis "Winsock" kūrėja!

Šis "proxy" serveris veikia ne tik NT, bet ir "Netware" bei "Unix" terpėse. Tad jį galima panaudoti ir mišriuose (heterogeniniuose) tinkluose. Jis garantuoja, kad bus prižiūrimi VISI protokolai! Tačiau didžiausia vertybė, kad daugelis skirtingų uždavinių iškart išsprendžiama vieno produkto dėka. Kam kurti kelis serverius (o kas, jei jie pradės nesutarti tarpusavyje, - o tai nėra retas reiškinys), jei viską gali padaryti vienas? Atrodo, kad "surfCONTROL" bus ateities produktas saugiam ryšiui su "Internet".

"surfCONTROL" panaudoja jau esančias vartotojų teises keliose terpėse. Priima ir leidžia tvarkyti tokius terminus kaip vartotojas, grupė, laikas, "baltieji sąrašai", "juodieji sąrašai", programos ir t.t. Ypatingas dėmesys pirmiausia buvo skirtas "Novell NetWare" tinklo vartotojams ir pilnai išsemia DNS. Bet dabar puikiai tvarkomasi ir su "Active Directory" bei LDAP. Per MS ISAPI ar "Netscape" NSAPI gali sąveikauti su trečių firmų papildymais ("plug-ins").


Jeigu susidomėjote, norite papildomos informacijos ar JSB produktų VELTUI,
mestelkit man žinutę.