Negi nenorite išklausyti paskutinių pletkų? Ar žinote, ką gali pasiūlyti žavios merginos? Nepraleiskite progos ir užsukite čia. Nesigailėsite! Tai jums ne Beavis!
Skaitykite apie "MultiView" papildymą "Samba" paketu

JSB firma yra plačiau žinoma, kaip programinės įrangos ir sprendimų, skirtų PC integracijai su Unix. Jos pagrindinio paketo naujausia MultiView 2000 32-ių bitų versija specialiai kurta Windows'95 ir NT terpėms. PC vartotojai darbo vietoje gali išnaudoti Unix galimybes.

JSB pasirašiusi sutartis dėl "Windows Sockets" su "Microsoft", "Sun" bei FTP, o komunikacinių technologijų pateikia 30-čiai žymių pasaulio kompanijų, pvz., "Oracle", WRQ ar "Intel".


MultiView 2000 image

MultiView 2000 yra naujausias JSB 32-ių bitų terminalo emuliacijos paketas, leidžiantis naudotis Unix sistema iš PC darbo vietos. Jis specialiai kurtas Windows'95 ir NT sistemoms. Jis išplečia įprastas emuliacijos galimybes leisdamas Web technologijas pritaikyti anksčiau sukurtoms Unix terpės taikomiesiems uždaviniams.

Paketas iki galo išnaudoja OLE 2.0 technologiją (išlaikant ir senesnę DDE), kelių giją (threads) ir kelių užduočių (multitasking) galimybes tuo užtikrindamas optimalų greitį ir funkcionalumą. Tai ne egzistuojančio 16-os bitų produkto pernešimas į naują terpę (ką padarė daugelio kitų komunikacinių paketų autoriai. Tai būtų tarsi Ferrari pirkimas vien tam, kad viduje surastume "Zaporožiečio" variklį).

JSB elgėsi kitaip. Ir todėl, pavyzdžiui, "Rules Agent" galima konfigūruoti taip, kad rastų produktų kodus Unix sandėlio programoje, automatiškai juos išryškintų ir leistų pelės spragtelėjimu iškviesti Web peržiūros programą. Ir ne tik tai! Ši komponentė gali ištirti Internet adresus (URL) ir automatiškai nustatyti ryšius pašto ar failų siuntimui, o taip pat vykdyti reikiamas PC programas. Ir tai būnant vien terminalo emuliacijos lange.

Taip pat objektų "paimk ir numesk", spausdinimo valdymo, MultiPing ir netgi NFS (Network File System, leidžianti su nutolusiu kompiuteriu manipuliuoti kaip lokaliu disku) galimybės.


Kiti produktai:

MultiView DeskTop 16-os bitų produktų grupė yra labai kokybiška PC->Unix integracijos priemonė Windows 3.x terpei, tačiau veikianti ir su Windows'95.

MultiView Mascot unikali priemonė leidžianti vienu metu vykdyti kelias Unix terpės programas skirtinguose "kvailų" (Dumb) tekstinių terminalų languose. "Kvaili" terminalai įgauna "proto"!

Virtual Socket Library duoda vieningą sąsają (API) keliems skirtingiems transportams ir sutrumpina komunikacinių programų kūrimo laiką.

Jeigu susidomėjote, norite papildomos informacijos ar JSB produktų VELTUI,
mestelkit man žinutę.