Elsis

Pastabos: 1. jei turite kokią nors kitą ar papildomą nuomonę, - ją galite išsakyti "Vartiklio" "Diskusijų klube". Laukiame ten jūsų...
Taip pat savo nuomonę (ar pasiūlymus) galite pasiųsti "Vartiklio" redaktoriui el. paštu adresu j.skendelis@elnet.lt.
2. Tekstai yra autorinė "Vartiklio" nuosavybė ir negali būti be leidimo platinami ar panaudoti bet kokiems kitiems tikslams - nei visi, nei bet kuri jų dalis.

1. Kaip pavyko paroda?
Šių metų mes pabrėžėme telekomunikacijas - ne tik tai, ką gauname iš partnerių, bet ir ką gaminame patys. Vieno kampelio negalime išskirti - reikia žvelgti į visą stendą - kas yra jame, eksportuojame į Latviją, į Rusiją ir kitas šalis. Gal išskirtumėm tik ISDN panaudojimą šiuolaikiniame versle duomenims ir balsui perduoti.

Paroda jau didelis šou, daug "Omnitel" ekranų - visi tik žiūri. Tad paroda virto tokiu šou, koks yra Vakaruose. Iš kitos pusės, firmos tampa panašios viena į kitą. Kad išsiskirt - reikia turėti kažkokį "cinkelį". Iš to ką matėm pas kitus, - patogu būtų antram stendo aukšte turėti savo kavinę - kaip pas "Bitę" ar "Omnitel". Mokam už tą patį plotą - ačiū Dievui, už orą dar nereikia mokėti.

Geriausios mums buvo antra ir trečia dienos, kai atėjo daug aktyviai besidominčių lankytojų. Nuo antros valandos įleidus jaunimą ir užplaukia žiopliai - lankstinukai dingsta akimirksniu.

2. Kaip manot, kur juos paskui deda?
Pirma yra keli varžybų lygiai - kas daugiausia pririnks, kas daugiausia pririnks, o vienas kitas gal pasidės ir ateityje prisimins.

3. Kokie nesklandumai persekiojo jus parodos metu?
Iš pradžių dvi dienas nepavyko rasti ryšio su "Taide". Organizatoriai patiesė tris kabelius - niekaip neatsirinkom, kuris iš jų mūsų. Dvi dienas po to įvairiai junginėjome, kol radome reikalingą.

Ir dar... Pasistatėme medį iš kabelių, bet kol kas jame per mažai šakų - gal iki kitos parodos užaugs. Taip pat niekur neįmanoma praeiti - siauri takai. Ypač kai vyksta kokie renginiai, loterijos arba kaip pas "Bitę", kai dalijami mobilūs telefonai.

Dėl triukšmo - mes kultūringi, savo muziką leidžiame standartiniu "volume", o kai kiti pradeda dėl šou rėkti po visą salę, mes kukliai dėl to patylim. Tada žmonių paklausiam, štai pas mus perduodamas garsas, ar girdite? Girdime, sako - na mums ir gerai.

Netrukus Kaune pastatys "Elsis" gamyklą, ir kai paleis technologinę liniją, žiūrėsim - gal atsiras ir kas nors nauja.

4. Gal prisimenate kokį įdomų nutikimą?
Kaip ieškojome geriamo vandens... Apėjom visus rūmus, pirmą salę, antrą salę... Antroje dienos pusėje parodė, kur jo yra - šalia laiptų, prieš "Alcatel" stendą, toks siauras koridoriukas "į vandenį".Vartiklio diskusijų klubas
InfoBalt'97 apžvalgos pagrindinis puslapis
Vartiklio skelbimų ir naujienų lenta
Pagrindinis Vartiklio puslapis