InfoBalt'97 from Inside
(žvilgsnis dalyvių akimis)

NAUJIENA! Sutrumpintas variantas

Kai kurias nuomones apie InfoBalt'97 parodą galite rasti "Vartiklio" "Diskusijų klube" (tai daugiau lankytojų nuomonės), kai ką skaitėte (ir dar skaitysite) Lietuvos spaudoje (tai arba žurnalistų nuomonė arba paslėptos reklamos gabaliukai, dažniausiai - žurnalistinė paleistuvystė). Aš pabandžiau pasikalbėti su pačiais parodos dalyviais, t.y., pateikti "InfoBalt" parodą "iš vidaus". Kiti tai darė "iš išorės", jų nuomonė "InfoBalt'97 from Outside".

Gal nebus jums didelis netikėtumas, kad tuose atsiliepimuose rasite ir tokių nuomonių, kurios dažniausiai nebūna RAŠTO ŽENKLAIS dėstoma, - jos lieka tik gyvuose žodžiuose, tarpusavio susitikimų pokalbiuose ir t.t. Nesistengta gražinti ar pudruoti vieną kitą žodį ar teiginį. Tegu būna taip, kaip yra.

Piguva stende

Piguva pigus kompiuteris

Jei turite kokią nors savo nuomonę, sutinkate ar nesutinkate su kokia nors čia pareikšta mintimi ar pastebėjote dar kokia nors įdomią detalę, ką praleidau ar nepabrėžiau, - pateikite ją "Diskusijų klubui".
Taip pat savo nuomonę (ar pasiūlymus) galite pasiųsti "Vartiklio" redaktoriui el. paštu adresu j.skendelis@elnet.lt.

Po kurio laiko šių apžvalgų puslapiai bus iliustruoti fotonuotraukomis, - kol kas joms paruošti tiesiog neužteko laiko. Tad užsukite čia po kiek laiko, - bus ir vaizdų, ... o gal ir mergų... Ir kai kurių papildymų (pvz. užsieniečių nuomonė)...

Pastaba: Tekstai yra autorinė "Vartiklio" nuosavybė ir negali būti be leidimo platinami ar panaudoti bet kokiems kitiems tikslams - nei visi, nei bet kuri jų dalis.

Sutrumpintas apžvalgos variantas, po kurio
pasisako "Vartiklio" rėmėjai:
Ars Computandi ir serveriai
Aiva sistema ir pelės
Teisinės informacijos centras ir Litlex
Auksa - be jos nesi švarus
Rivilė - gyvasis vanduo
Scala - nepatinka vagystės
SKS ir Alpha


... ir kiti:
Trys "Omnitel" vinys
Informacinės technologijos - banginis gali pliaukštelėti uodega
Elsis - kabelių medis nenuvyto
Alna - kas kepa bulkutes?
Prototechnika - be blizgučių
CompIdea - arčiau mėlynųjų
Strauja - koja kojon su ekologijaVartiklio diskusijų klubas
Vartiklio skelbimų ir naujienų lenta
Pagrindinis Vartiklio puslapis