Alna
Tomas Milaknis

Pastabos: 1. jei turite kokią nors kitą ar papildomą nuomonę, - ją galite išsakyti "Vartiklio" "Diskusijų klube". Laukiame ten jūsų... Taip pat savo nuomonę (ar pasiūlymus) galite pasiųsti "Vartiklio" redaktoriui el. paštu adresu j.skendelis@elnet.lt.
2. Tekstai yra autorinė "Vartiklio" nuosavybė ir negali būti be leidimo platinami ar panaudoti bet kokiems kitiems tikslams - nei visi, nei bet kuri jų dalis.

Alna fotolaboratorijos darbai

Alna fotolaboratorijos darbai

1. Kokius tikslus kėlėte sau dalyvaudami parodoje ir kaip ji pasisekė?

G.Zlatkus: Klientams norėjome duoti 8% nuolaidą - todėl ir dalyvavome parodoje.
Nauji produktai iš visų sričių, rodome visas sritis, iš jų išrinkdami geriausius akcentus.

Mūsų stendas dalijasi į tris dalis: programinė dalis; kompiuterinė dalis; distribucijos padalinio produktai. Iš čia labai mėgstame "Hansol" monitorius - geras produktas, smagūs žmonės, ir ... "linksma draugauti".

Šių metų stendo naujovė - ir HP fotolaboratorija. Skaitmeniniai fotoaparatai sparčiai plinta - jie yra patogūs, perspektyvūs, turi daug galimybių ir, manome, labai greitai pasaulyje nebeliks įprastinių fotojuostų.

Taip pat demonstruojame Darbo biržai sukurtą sistemą, kurią jau naudoja Lietuvos bedarbiai. Manome, kad ši sistema turi didelę perspektyvą. Ją per du mėnesius sukūrė maždaug 5-8 žmonių grupė.

Šiemet paroda mums buvo labai sėkminga - mūsų klientai ateidavo pas mums tiksliai žinodami, ko jie nori ir bendravimas su jais buvo efektyvesnis. Radome naujų klientų - tad bus ir keletas naujų projektų. O, tikėtina, kad kitų metų pradžioje pradėsime vystyti pora naujų sričių. O nepasisekė - tik smulkmenos...

2. Jei paprašyčiau, kad bakstelėtumėt pirštu, į ką reikia man dabar žiūrėti, - kas tai būtų?
Tai HP Vectra kompiuteris, kurį paskutinę parodos dieną ją gaus (t.y. jau gavo) geriausiai "Windows" NT administravimo egzaminą išlaikęs žmogus.

3. Jūsų nuomonė apie "InfoBalt" parodą?
Labai blogai ir nepatogi bilietų sistema. Dėl to, kaip parodos dalyviai, nesidžiaugiame, kad mūsų klientai turėjo labai daug problemų. Taip pat ne koks maitinimasis, o tualetai tiesiog neišlaiko jokios kritikos. Manome, kad parodos organizatoriai turėtų daugiau atsižvelgti į šią parodos pusę.

Skirstymas pagal sritis būtų neblogai, nors tai jau vyksta - pamažu atsiskiria telekomunikacijos ir biuro įranga. Antra, pristatant sparčiai besivystančius "multimedia" produktus, šalia esančiame stende sukeliamas didelis garsas ir tai trukdo pristatyti rimtas ir sudėtingas sistemas. Bet vėliau pavyko su kaimynais ("Vartiklio" pastaba: t.y. "Sonex" firma, kuri, vienok, neprisidėjo prie "švarių kompiuterių" akcijos) draugiškai išspręsti šią problemą.

4. Gal prisimenate kokį įdomų nutikimą?
Po tokių balių bajeriai sunkiai mąstosi; kiek dienų - tiek balių...

Vakar per CHS Baltic ir HP paruoštą vakarėlį susitinku Zbignevą iš "Blue Bridge", su kuriuo kalbamės apie HP produktus. Po kelių taurelių jis man siūlo sandėrį:
- Aš nekepu bulkučių, - tad, Tomai, nepardavinėk "Compaq" kompiuterių.Vartiklio diskusijų klubas
InfoBalt'97 apžvalgos pagrindinis puslapis
Vartiklio skelbimų ir naujienų lenta
Pagrindinis Vartiklio puslapis