CeBit: Geriausi produktai, skirti Internet

Laimėjo Innovative Software firmos Visual Web peržiūros programa dirbanti Windows 95, NT ir OS/2 terpėse (o greitai ir PowerMac, HP-UX ir Sun Solaris), leidžianti peržiūrėti atsisiųstus puslapius ("nekaboti ant linijos").

Kiti finalistai: MicroTouch firmos Prospector peržiūros programa, o taip Iterated Systems firmos Fractal Imager fraktalų kompresijos programa.


Genijai ateina, o modemas lieka visiems laikams

OK, aš nusipirkau modemą, tačiau jis neveikė dėl klaidų programose (tvarkyklėse). Tačiau gamintojai nesnaudžia ir išleidžia programų pataisymus. Puiku! Bet...

Jie šiuos pataisymus padeda ne kur kitur, o America Online (AOL)! Aaaa... Tai jau šis tas - aš turiu skambinti modemu, kuris neveikia, kad paimčiau programas, kurios turi priversti dirbti modemą.

Man jau galva apsisuko! Brangieji, susimylėkite, - ar negalėtumėt pavaišinti dar vienu bokaliuku alaus?


Kas privers karščiau plakti vyrų širdis?

Aišku - pokalbiai apie automobilius! Daugeliui ta "skarbonke" yra pirma ir vienintelė meilė ir meilužė. Tai va Car Talk jau turi nuosavą namelį:

http://cartalk.com/

Negi negirdėjot apie du mechanikus "Click" ir "Clack"? Pabandysiu paaiškinti, kiek sugebėsiu. Tai puikus šių Bostono mechanikų vedamas (jėga, koks žodis! - _vedamas_, kaip karvė pas jautį :) radijo šou, o taip pat laikraščio skiltis (atsiprašau, jinai _nevedama_, o užpildoma, - kaip bakas benzinu! ). Taigi šie šaunūs broliukai (aha, prisiminiau, jų tikrieji vardai Tom ir Ray Magliozzi - ar tik nebus italiano mafiozo makarono? Kažko picos uzsinorėjau :)

Nukrypau į lankas - taigi šie broliukai atsakinėja į su automobiliais susijusius klausimus. Ai ką ten! - geriau įsivaizduoti, kad jie _RETKARČIAIS_ kalba ir apie automobilius. Visą likusį laiką jie maloniai plepa apie viską, _IŠSKYRUS_ automobilius (įsivaizduokite, apie ką kalba vyrai garaže).

Tarp kitų, jo metu siūloma išspręsti mažą kryžiažodį ir gauti pigų nuvalkiotą prizą. Jame, kaip ir visame šou, kartais būna apie automobilius, bet dažniau apie lingvistiką, algebrą, o kartais apie įvairius keistus dalykus, pvz., Bruklino tramvajus ar reikmę nedelsiant kirpti plaukus - ši stichinė nelaimė neseniai ištiko ir mane. O šių kryžiažodžių archyvas prieinamas adresu:

http://cartalk.com/Radio/puzz-intro.html

Dar daug ko yra šiame puslapyje (tarp jų ir 4 metų laikraščio iškarpų archyvas ir galimybė pasiklausyti, turint audio grotuvą, kai kuriuos gabalėlius). Tačiau kiečiausias daiktas

http://cartalk.com/Tools/car-report.pl

Tereikia nurodyti savo automobilio markę, modelį ir metus - ir ko tik apie jį negausite! PABANDYKITE!

'Java' ir ne tik ji!