Žvilgsnis slapta pro rakto skylutę į virtuvę:
Microsoft Office 99

[ Publikacijos sentencija:
Optimistas skelbia, kad gyvename geriausiame iš geriausių pasaulyje;
pesimistas bijo, kad tai ir yra tiesa.

Džeimsas Brenčas Kabelis ]

Tikriausiai netrukus pasirodys nauja "Microsoft Office" 98 versija, o San Diege jau buvo pademonstruota dar tolimesnės "Office" versijos ankstyvąją "alfa" versiją - tolimesnį "Internet" galimybių persikėlimą į "Word", "Excel" ir "PowerPoint" programas. Jau visur dominuoja HTML kalba (nors dar neatsisakoma ir "įgimtųjų" duomenų formatų).

Vartotojai galės dokumentus be jokio "Webmasterio" tarpininkavimo dokumentus talpinti tiesiai "Web" serveryje, o "Office" programų dokumentus skaityti naudodami "Internet" naršyklę, kurios "diskusijų" juosta siūlo priemones sąveikai su "Office" paketu, pvz., iš naršyklės galite rašyti anotacijas ("Word" ir kitiems) dokumentams, esantiems serveryje. Pagal "Microsoft" tai leis greičiau paruošti ir suderinti ypač svarbių dokumentų pakeitimus, surinkti atsiliepimus ir pastabas. Pats "Microsoft" dar nepraneša konkrečių žinių ar paketo pavadinimo, bet neramūs apžvalgininkai jau pakrikštijo jį "Office 99".

Tą sužinojęs, neiškentęs iškart paklausiau PATIES "Microsoft" atstovų, ką jie gali pasakyti apie šviesią šio paketo perspektyvą. Nieko tikro jie nepasakė, išskyrus tai, kad būsimąją "Office" versiją tikrai ruošia, jos "kodinio" pavadinimo dar neturi ir pagrindinis dėmesys bus skirtas "naudojimo sąnaudoms sumažinti". Tad ankstesnis pranešimas tikrai buvo pro rakto skylutę - į virtuvę, kuri dar slepiama nuo pašalinių akių.


Truputis sekso?
Naujienų puslapis
Pagrindinis Vartiklio puslapis