[ Publikacijos sentencija:
"Pasitenkinimas yra, po visa ko, tik tobulas tingumas".
Ričardas Haliburtonas ]

"Windows NT" JAV bankuose ketina pakeisti OS/2

Ne viskas puiku IBM medžioklės plotuose. Ir jei ji "nurovė" Lietuvos mokyklas ir į rankas paėmė vadžias (VADIS) su "Lotus" lipdukais - tai dar nereiškia, kad ir kitur jai taip sekasi. Pasaulis nėra vien tik Amerika, bet jis nėra ir vien tik Lietuva (paskaitykite apie jos vardo kilmę).

O ten, "Windows NT" ketina išstumti OS/2 iš praeityje šios terpės saugaus užutekio - JAV bankų. Jei praeitais metais šių sistemų pagrindu veikiančių serverių santykis (procentais) buvo 21 : 18 - OS/2 naudai, tai kitais metais ("Mentis Group" duomenimis) jis pasikeis 7 : 55 (liūnos katino dienos). Bankininkai kalba: "Naudodami OS/2 mes galime susijungti, bet negauname pakankamai valdymo įrankių". "Kuo mažiau naudojame kvailų terminalų, tuo daugiau NT iššoka iš dėžučių. NT nepakeis galingų pagrindinių kompiuterių". IBM nenori kalbėti apie tokį NT proveržį. Ji tiesiog ieško OS/2 terpei naujų nišų, kurių viena gali būti "ploni" kompiuteriai su "Java" žarnelėmis.

"Intel" grąsina teismu

"Intel" firma, užregistravusi visą eilę patentų (apie "Intel" daugiau paskaitykite atskirame straipsnelyje), ruošiasi paduoti į teismą luistų (chipset), skirtų "Pentium II" kompiuteriams, gamintojus. Iš šių apkasų ji tikisi apšaudyti ir " Acer Laboratories", ir "Silicon Integrated Systems", ir "Via Technologies" - už intelektualiosios nuosavybės teisių pažeidimus.


Pagrindinis Vartiklio puslapis
Vartiklio 'Naujienų' puslapis