[ Publikacijos sentencija:
"Mūsų tikslai subyra, nes neturime tikslo. Kai žmogus nežino, į kurį uostą pasukti, jam joks vėjas nėra palankus".
Seneka ]

Internet turėtų užvaldyti namus

Kitas didelis "Internet" srautas turėtų užtvindyti namus, mūsų miegamuosius. Pavyzdžiui, energetikai galėtų stebėti, kaip mes naudojame elektros energiją, ar net per atstumą valdyti mūsų kambarių temperatūrą. Tokiems fantastinėms svajonėms įgyvendinti tereikia dviejų dalykėlių, kurie mus perkeltų į Skaitmeninę erą:

  1. "Internet" serveris turi tilpti į atskirą lustą ir palikti PC lizdą;
  2. turėti pastovų ir nenutrūkstamą ryšį.

Mažai tikėtina, kad artimiausiu metu labai padidės duomenų perdavimo greičiai. Kol kas tradiciškai jame didžiausią sėkmę suranda tik leidėjai. Atsiranda galimybė ne spausdinti, o po to platinti knygas ir žurnalus, o pirma išplatinti ir po to atspausdinti. Pirmosios kregždės jau skraido.

"Internet" teikėjai sunerimę

Prieš kažkiek laiko "Internet" paslaugų teikėjus galėjai ant pirštų skaičiuoti, Dabar jų - kip šieno. Ir ne tik tarpusavio konkurencija, bet taip pat ir telefono tinklai bei kabelinė TV taikosi iš jų nugriebti kąsnį. Labiau sunerimo didesnės firmos, o mažesnės ir toliau išliks pelningos ir neišmirs kaip skėriai dykumoje. Joms labai padeda asmeninis servisas, ką kabelinės, turėdamos monopolius, kompanijos daro blogai. Kartais klientai sutinka mokėti daugiau tiems, kuriuos geriau pažįsta.


Pagrindinis Vartiklio puslapis
Vartiklio 'Naujienų' puslapis