Diskusija

Neseniai pakviečiau visus diskusijai (skaitykite pradinį tekstą) ir štai dabar jau galiu pateikti pora atsiliepimų. O jūs - ko miegate? Siųskite savo nuomonę laiškais:
j.skendelis@elnet.lt

1. Moterys ir panelės - kaip jūs atsakytumėt, jei kas nors (šiek tiek pažįstamas arba, pvz., bendradarbis) pakviestų jus, tarkim, pavakarieniauti, - ir gal kokiai taurei vyno?

O kaip sureaguotų vyras ar jaunikaitis, jeigu tai pasiūlytų jam moteris ar mergina? Bijau, kad ją palaikytų "žavingąja palydove" ar panašiai...

Ponia, "Vartiklio" diskusijų klube pasirašinėjusi kaip "Varna"

Redaktorius: O kodėl gi iškart taip baisiai? Negi pavakarieniauti nori tik "žavingosios palydovės"?

2. Manau,kad šioje šalyje dar neįmanoma taip paprastai pakviesti žavią pažįstamą pavakarieniauti ar galø gale pasišnekėti dominančia tema.
Mano asmenine nuomuone, tai norma (-js-: turėtų būti įprasta, o kai kur ir įprasta). Tačiau gyvenime tai negalima pilnai įgyvendinti, jeigu tu esi vedęs. Tam tikri įsipareigojimai antrai pusei suvaržo tave visuomenėje, draugų rate, pažįstamø aplinkoje. Visai kitas reikalas, jeigu esi laisvas. Pirmyn, kodėl gi ne?/P>

Tai labai sunkus ir paprastas klausimas. Iš vienos pusės - tai elementaru. Kiekvienas žmogus turi apsispręsti savo poelgiuose, įsipareigojimuose bei veiksmuose. Kita vertus, kiekvienas žmogaus pasirodymas viešoje vietoje sukelia draugų bei pažįstamų aplinkoje tam tikrus atgarsius, kurie perauga arba į žiaurų plepių bobučių "nurašymą" arba visišką pasmerkimą ("mat vaikšto su kita, savo palikæs namuose su keliais veikais" ir pan.).
tai tokia paprasta mano nuomonė.

Danas, 24 metai.

Redaktorius:Štai gal ir atsakymas "Varnai" - gal tereikia apsispręsti ir pasiryžti?

Pradinis tekstas

Ir trečia - kviečiu visus diskusijai. Moterys ir panelės - kaip jūs atsakytumėt, jei kas nors (šiek tiek pažįstamas arba, pvz., bendradarbis) pakviestų jus, tarkim, pavakarieniauti, - ir gal kokiai taurei vyno?
Dažna, ko gero nuraustų ir, nors širdyje ir sutiktų, palaikytų tokį pasiūlymą keistu ir nepriimtinu.... O gal ne?

O jūs, vyrai ir vaikinai, - ar dažnai ryžtatės pakviesti vakarui kur nors jums patikusią moterį ar merginą? Gal manote, kad jus palaikys netaktišku ir kvaileliu? Gal tai yra nepriimtina mūsų socialistinio mąstymo (iki kaulų smegenų) perspelktai Marijos žemės dorovei? O gal verta atsikratyti tų keistų savęs susivaržymų ir nusišypsoti žaviai praeivei?

Ką jūs manote šiomis temomis? Parašykite ir pasidalinkite savo mintimis. Aš pabandysiu išsijoti jūsų žodžius ir nuolat pateikti jūsų pasisakymų santraupas (slaptumas bus garantuojamas ir visos detalės, galinčios padėti identifikuoti asmenis, bus "nutrintos"). Ar ryžtatės šiai diskusikai? Tada rašykite man laiškus:
j.skendelis@elnet.lt

Visada Jūsų, "Vartiklio" redaktorius


Truputis sekso?
Naujienų puslapis
Pagrindinis Vartiklio puslapis