Kai kurie WWW puslapiai...

'Vartiklio' vaikystėje vos ne kiekviename tekstinės versijos numeryje rasdavote bent pora įdomesnių www puslapių adresų. Po gero pusmečio pertraukos vėl atgaiviname šį skyrelį. Tačiau vis tebelaukiu jūsų pagalbos, - parašykite ką nauja ar įdomaus (nesvarbu, kokia tema) suradote "Internet" tinkle:
j.skendelis@amadeus.omnitel.net
Awesome Aurora Pic

Ray-Traced Aurora Pic Šiaurės pašvaistė

Awesome Aurora Pic Labai įdomus ir patrauklus yra Michaelio Dolano puslapis, skirtas ŠIAURĖS PAŠVAISTEI. Puslapis sukurtas naudojant Microsoft Frontpage paketą. Gražios nuotraukos, daug nuorodų į kitus puslapius. Sužinosite net kokius garsus skleidžia šiaurės pašvaistės. Šio puslapio adresas:
http://www.geo.mtu.edu/weather/aurora/ (nuoroda neveiksni)

Awesome Aurora Pic

Dar kartą paieška

Praeitą kartą palyginom kelis paieškos serverius. Tačiau dar pabandykite ir Cyber 411,
http://www.cyber411.com
kurią autoriai laiko greičiausiu dalyku voratinklyje. Jo paslaptis, kad ji vartotojo užklausa pašeria kelias paieškos sistemas: Lycos, Magelan, Yahoo! ir t.t. ir rezultatus pateikia pašalindama pasikartojimus. Kelios galvos geriau (ir greičiau) nei viena.

Koks oras Internet'e?

Pabandykite http://www2.mids.org/weather/ - nuoroda jau neveiksni

Čia surenkami tūkstančiai duomenų iš viso pasaulio apie "eismo" sąlygas "Internet" tinkle. Atsakymo greičiai atnaujinami šešis kartus į dieną. Pateikiami žemėlapiai.

Darbo paieškos

Išbandykite
http://www.hotjobs.com ar
http://www.data.com