Prototechnika
Kęstutis Skukauskas

Pastabos: 1. jei turite kokią nors kitą ar papildomą nuomonę, - ją galite išsakyti "Vartiklio" "Diskusijų klube". Laukiame ten jūsų...
Taip pat savo nuomonę (ar pasiūlymus) galite pasiųsti "Vartiklio" redaktoriui el. paštu adresu j.skendelis@elnet.lt.
2. Tekstai yra autorinė "Vartiklio" nuosavybė ir negali būti be leidimo platinami ar panaudoti bet kokiems kitiems tikslams - nei visi, nei bet kuri jų dalis.

Prototechnoka kuklumas

Omnitel matomas iš toli...

1. Koks pagrindinis stendo akcentas ir kaip pavyko paroda?

Kiekvienoje tokio mąsto parodoje reikia dalyvauti. Šiais metais norėjome būti lakoniški, padaryti daugiau erdvės ir mažiau blizgučių. Kai kurių kitų stendų trūkumas, kad jie labai perkrauti - pridėta daugybė visokiausių plakatų, kad net akys mirga.

O mes norime atkreipti dėmesį, kad mūsų firmoje dirba 25 konsultantai, sugebantys įdiegti bet kokią apskaitos sistemą, pvz., ne tik savo sukurtą "Skaitą", bet pasirašėme sutartį ir su "Scala".

Nepasisekė su vieta, nes į 4-ą paviljoną užsuka mažiau lankytojų. O taip pat piktinuosi tuo, kad kol ateinu, įsipurvina ne tik batai, bet ir visas aš. Be to, netolerantiški kaimynai, kurių keliamas triukšmas neleidžia susikalbėti su klientais. O dėl tualetų - vakar vienas mūsų klientų vos "neapsiš..."

Artimiausiu metu pasiūlysime gamybos valdymo 6-is modulius - tai bus pirmoji lietuviška programinė įranga, kuri skirta ne finansų apskaitai, o gamybos valdymui.

2. Gal prisimenate kokį įdomų nutikimą?
Pirmą dieną mus pamiršo. Visi kiti stendai buvo pastatyti, o mes buvome priversti kažkam aiškinti, kad čia turi stovėti mūsų stendas.Vartiklio diskusijų klubas
InfoBalt'97 apžvalgos pagrindinis puslapis
Vartiklio skelbimų ir naujienų lenta
Pagrindinis Vartiklio puslapis