Omnitel

Trys "Omnitel" vinys

Tai buvęs "Vartiklio" rėmėjas

Pastabos: 1. jei turite kokią nors kitą ar papildomą nuomonę, - ją galite išsakyti "Vartiklio" "Diskusijų klube". Laukiame ten jūsų...
Taip pat savo nuomonę (ar pasiūlymus) galite pasiųsti "Vartiklio" redaktoriui el. paštu adresu j.skendelis@elnet.lt.
2. Tekstai yra autorinė "Vartiklio" nuosavybė ir negali būti be leidimo platinami ar panaudoti bet kokiems kitiems tikslams - nei visi, nei bet kuri jų dalis.

Daugelis dalyvių savajame "plote" ("laisva" zona už pinigus) turėjo "vinį" ar "viniuką", bet visi jie pagarbiai žvelgė į "Omnitel" - vieni su nuostaba, kiti - su pavydu, o gal kuris jų jautėsi ir toks mažas

O ką apie jį mano pats "Omnitel"? Ar jo "vinis" - tai priblokšti konkurentus savo masteliais? Kalbamės su Daiva Vitkute.

Omnitel's TV screen

Omnitel matomas iš toli...

1. Jūsų tikslai parodoje?
"Omnitel" tiekia įvairias paslaugas: GSM mobilus ryšys, radijo ieška, "Internet" ir kitos tinklų paslaugos. Parodos tikslas buvo parodyti šias paslaugas, o kartu ir kažkiek naujų klientų įsigyti.

Artimiausiu metu plėsime ryšio kanalus, o dėl kai kurių nesklandumų prisiskambinant - nėra problemų tik tam, kuris nedirba. Iš tikro, kartais išaugus klientų kiekiui, ne iš karto pavyksta greitai įvesti papildomų linijų, bet tai visuomet išsprendžiama. Ir nors kai kurie pavieniai klientai palieka mus, mes turime, net ir šios parodos metu, atėjusių ir iš "Aivos", ir iš "Skaitmeninių komunikacijų", ir iš kitur. Mes net pastebėjom, kad kartais net iš to paties miesto skirtingų vietų nevienodai lengva ar sunku prisiskambinti vienam ar kitam "Internet" paslaugų tiekėjui (ISP).

2. Į ką reikia atkreipti dėmesį jūsų stende?
Pirma, tai žemėlapis, kuris rodo Lietuvos "padengimą". Šiuo metu mes veikiame 25-iuose miestuose, mėnesio gale - 28-iuose, o metų gale liks gal tik kokie 8-i rajonai. neturintys mūsų, - jie palikti kitų metų pradžiai. Greitai iš bet kurios Lietuvos vietos bus galima prisijungti prie "Internet" tinklo.

Antra, tai paslaugų integracija. Jau anksčiau klientai galėjo į pranešimų gaviklius siųsti el. laiškus, o dabar nauja galimybė GSM vartotojams, kurie faksogramas galės peržiūrėti WWW puslapiuose, o taip pat "Internet" paklausyti ir balso žinučių.

Trečia, mes bendraujam AIM Quest aljansu, jungiančiu per 160 ISP, tarp jų ir "Compuserve", vien kuris yra per 5 mln. vartotojų. Tai leis mūsų klientams, išvykus į kitas šalis be problemų naudotis "Internet" tinklu.

Visa tai mes ir norėjome pateikti šiame nemažame plote. Stende nėra nereikalingų detalių, pvz., neturėdami ramios vietos negalėtume prisėsti ir pakalbėti (prie antrame stendo aukšte esančių staliukų - kartais jų net pritrūksta). Juk paslaugų daug, dar vyksta ir prekyba - nors šią dalį pamažu ir mažiname, norėdami daugiau parodyti. Kai kurie elementai, pvz., didelis televizoriaus ekranas, tai šou detalės, padedančios pritraukti dėmesį.

3. Jūsų nuomonė apie "InfoBalt" parodą?
Parodoje mums, galbūt, nepavyko turėti optimalų darbuotojų kiekį klientų patogiam aptarnavimui. Kartais pagalvoji, kad geriau būtų turėti daugiau mažesnių parodų pagal tematiką. Tai labai svarbu tam lankytojui, kuris turi nedaug laiko ir nori pažiūrėti kokią vieną temą, jam specializuoti pagal tematikas paviljonai labai padėtų.

Omnitel's auto detail

... ir laksto greitai...

Didelė naujovė parodoje yra ISDN paslaugos, - manome, kad bandysime neatsilikti ir šioje srityje. Parodoje yra ir originaliai pristatančių savo paslaugas firmų, pvz., televizijos perdavimas per "Internet" tinklą.

Peržiūrėjus visus "Internet" paslaugų tiekėjus liūdina, kad pradžioje mes davėme ir "foną", o dabar žiūrime, kad naujai "iškeptas" ISP keliais litais atpigina valandos kainą, bet nieko nauja nesugalvoja - atrodo, kad jiems trūksta fantazijos.

4. Gal prisimenate kokį įdomų nutikimą?
Gal tik tai, kad ISP šioje parodoje savo konkurentus nesislėpdami išbando "atvirais" žvalgais.Vartiklio diskusijų klubas
InfoBalt'97 apžvalgos pagrindinis puslapis
Vartiklio skelbimų ir naujienų lenta
Pagrindinis Vartiklio puslapis