CompIdea

Pastabos: 1. jei turite kokią nors kitą ar papildomą nuomonę, - ją galite išsakyti "Vartiklio" "Diskusijų klube". Laukiame ten jūsų... Taip pat savo nuomonę (ar pasiūlymus) galite pasiųsti "Vartiklio" redaktoriui el. paštu adresu j.skendelis@elnet.lt.
2. Tekstai yra autorinė "Vartiklio" nuosavybė ir negali būti be leidimo platinami ar panaudoti bet kokiems kitiems tikslams - nei visi, nei bet kuri jų dalis.

1. Koks pagrindinis stendo akcentas ir kaip pavyko paroda?
Savo stende norėjome atkreipti dėmesį į IBM firmos AS/400 kompiuterį, kuris Lietuvoje dar nėra labai paplitęs, ir parodyti sprendimus, kuriuos galima atlikti ją naudojant. Glaudžiau bendradarbiausime su IBM - tai ir DB2, ir "Lotus Notes", ir kita. Savo dalyvavimu esame labiau patenkinti, nei praėjusiais metais - potencialių klientų ratas pasidarė platesnis.

2. Jūsų nuomonė apie "InfoBalt" parodą?
Paroda - tai vienų firmų kova prieš kitus. Tų klientų, kurie tikrai domisi technika ir pirkimais yra nedaug. Tad paroda yra panaši į šou smalsuoliams.

O blogai - tai tik su parodos organizavimu: ir pavalgymas, ir tualetai... Pvz., kol ateini iš automobilių stovėjimo aikštelės, batai įsipurvina; trukdo tie garsiakalbiai, kurie laiks nuo laiko įsijungia ir beprasmiškai kažką rėkia. Taip pat ypatingai bloga padėtis su elektra, nes, gal būt, organizatoriai nesupranta, kad net trumpalaikiai jos sutrikimai sukelia daug problemų.

O gerai, kad greitai visos mažos firmos, parduodančios kompiuterius, pradės mirti - "Alna" ir "Sonex" paima didžiąją dalį šios rinkos.Vartiklio diskusijų klubas
InfoBalt'97 apžvalgos pagrindinis puslapis
Vartiklio skelbimų ir naujienų lenta
Pagrindinis Vartiklio puslapis