Auksa

Tai vienas iš "Vartiklio" rėmėjų

[ Navision accountancy system, sales of computers, copiers and telecommunication equipment, AM Denmark cleaning means for office equipment ]

Pastabos: 1. jei turite kokią nors kitą ar papildomą nuomonę, - ją galite išsakyti "Vartiklio" "Diskusijų klube". Laukiame ten jūsų... Taip pat savo nuomonę (ar pasiūlymus) galite pasiųsti "Vartiklio" redaktoriui el. paštu adresu j.skendelis@elnet.lt.
2. Tekstai yra autorinė "Vartiklio" nuosavybė ir negali būti be leidimo platinami ar panaudoti bet kokiems kitiems tikslams - nei visi, nei bet kuri jų dalis.

Auksa and cleaning

"Auksa" arkliukas - valymo priemonės

1. Kaip pavyko paroda?
Firmai dalyvavimas tokioje parodoje yra nemažas prestižo reikalas, - ypač kai iš vadinamosios "provincijos" tėra tik kelios firmos (atrodo, be "Auksos" dar po pora iš Panevėžio ir Klaipėdos). Čia rodome tik tai, kas yra naujausia ir ką tiekiame visai Lietuvai.

Savo dalyvavimu esame labai patenkinti - mums reikia toliau plėsti dilerių tinklą, jų reikia ieškoti ir prašytis. Parodoje - jie patys ateina į stendą. Pagrindinis mūsų "arkliukas" yra valymo priemonės kompiuteriniai įrangai.

2. Tad net tie parodos dalyviai, kurie atsiliepę į "švarių" kompiuterių akciją prisiklijavo lipdukus "I'm clean" ("aš švarus") iš tikro dar nėra švarūs?
Ne jie tik pusiau švarūs (juokiasi)... Galime net pasakyti, kad jie rytais nesiprausia. Prausiasi, galbūt, tik vakarais - vakarėliuose ir spirituotais patiekalais. Bet taip jie dar labiau terliojasi (juokiasi)...

Mes dirbame ir vietoje ir "kojomis" ("Vartiklio" pastaba: tai retas atvejis parodoje, nes dauguma kitų dalyvių paskutinę dieną sakėsi, kad dar nebuvo nuėję pasižvalgyti). Bet negali apeiti visko, turi nusibrėžti savo maršrutą ir eiti tik į tas vietas, kur reikia. Tad darbas "kojomis" nėra atsitiktinis, o yra labai kryptingas.

3. Jūsų nuomonė apie "InfoBalt" parodą?
Pats gyvenimas turėtų priversti atskirti telekomunikacijas, nes apie tai kalba net lankytojai: kad čia velniava, kad viskas suplakta į krūvą ir visos siūlės braška. Štai "broliai" estai jau išskyrė telekomunikacijas į atskirą parodą - nors tie dalykai kažkuo ir susiję.

Man labai patiko "Piguva" stendas - dėl dizaino ir tos tvyrančios tamsos dar galima ginčytis, bet tas kompiuterio muliažas ir parašyta: "čia pigus kompiuteris" ir kaina 4 tūkstančiai (ir iš tikrųjų pigus kompiuteris tiek ir kainuoja). O toliau yra HP kompiuteris, prie kurio parašyta: "čia geras kompiuteris". Labai puikus žaidimas...

Labai liūdnai atrodo "Telecom" ekspozicija - pristatyta telefono būdelių. Man visai nebuvo noro prie ten dirbančių žmonių prieiti ir pakalbėti. Ir, galbūt, tos firmos, kurios dalyvavo tame paviljone, pasidarė sau anti-reklamą.

Auksa and cd-roms

"Auksa" naujovė -
dėklai CD-ROM diskams

Ateityje tęsime tai, ką pasiekėme. Norų "užmušti pasaulį" būtų, pvz., parodoje rodome dėklus CD-ROM diskams - susidomėjimas jais milžiniškas.

4. Gal prisimenate kokį įdomų nutikimą?
Mes pristatome "Navision" apskaitos sistemą ir apie ją dažniausiai domisi tie, kuriems jos reikia. Ir čia priėjo viena lankytoja, kuri patikino, kad yra namų šeimininkė ir paklausė, kaip "Navision" galėtų padėti jai namuose. Skaičiuoti su "Navision" namų biudžetą - yra įdomus sprendimas. Gal tai konkurentų rinkos tyrimas (juokiasi).

5. O ką galėtų pasirinkti namų šeimininkė namų biudžetui skaičiuoti?
Viską gali padaryti "Excel" programa. Ir šiaip, ši skaičiuoklė turi daug neišsemtų galimybių, aišku, tol, kol nėra didelių duomenų apimčių. Nedideliems sprendimams nepamainoma programa.

6. Ką galite pasakyti apie Alytaus rinką?
Alytaus rinka nėra labai įdomi, nes nėra nei galingų firmų, ir klientų. Atsilieka ir informacija - reikia nuolat "šviesti" klientus. Štai ir "Navision", - dabar nėra daug potencialių klientų. Bet mes žiūrime į perspektyvą ir dirbame ateičiai. Manome, kad po dviejų-trijų metų galėsime pasakyti, ar iš to turėsime didelį biznį. Šiandien, kol kas, tai tik investicija. Tai gali būti ateities produktas.

Papildoma informacija apie firmą:
Adresas: S.Dariaus ir S.Girėno g.7, 4580 Alytus
Tel.: (235) 5 44 00
faks.: (235) 5 23 73
WWW svetainė: http://www.auksa.lt
El. paštas: auksa@alytus.omnitel.net

Veikla: "Navision" apskaitos sistema, kompiuterinė, kopijavimo ir telefononio ryšio technika. AM Denmark valymo priemonės orgtechnikai.Vartiklio diskusijų klubas
InfoBalt'97 apžvalgos pagrindinis puslapis
Vartiklio skelbimų ir naujienų lenta
Pagrindinis Vartiklio puslapis