IBM - tai visas pasaulis!

IBM - tai visas pasaulis!
IBM karščiausios naujienos

Ar kas prilygs?

32-ių bitų terpės jau netenkina dabartinių poreikių. Duomenų "žiaumojimui" ir jų analizė reikalauja didesnių pajėgumų. Vienas geriausių 64-ių bitų "Unix" platformų yra IBM firmos RS6000 S70 modelio serveris, kuris tiekiamas kartu su AIX 4.3 versija bei naujomis 64-ių bitų IBM ir jos partnerių programomis.

Ši AIX versija leidžia vienu metu vykdyti ir 64-ių ir 32-ių bitų programas, todėl nereikalauja perdaryti ar pirkti naujas ankstesnių programų versijas - perėjimas prie 64-ių bitų vyks tolydžiau. Taip pat AIX 4.3 versija suteikia ir patogią "Web" aplinką, nes ji optimizuota įmonės įtraukimui į elektroninės komercijos voratinklį.

Per nepilnus metus RS/6000 klasės serverių pajėgumai išaugo daugiau nei trigubai. Vartotojai, vystantys elektroninę komerciją ir ieškantys patikimos investicijos, greičio ir plėtimosi galimybių neras nieko geriau, nes konkurentų siūlymai neprilygta RS/6000.

S70 modelis gali būti pateikiamas su 4-ubu, 8-ubu arba 12-ubu SMP ("Symetric Multi Processor"). Keturi PowerPC RS64 procesoriai sumontuoti vienoje plokštėje, kuri "gyvena" saugioje "knygoje". Galima turėti iki 16 GB operatyviosios atminties, kuri visa telpa tame pat korpuse, kur ir procesoriai.

Duomenų apsikeitimui skirtos atskiros "lentynos", kuriose yra vienas ar du stalčiai su PCI jungtimis, skirtomis diskų, ryšio kanalų ir terminalų jungimui.

AIX 4.3 versijoje galima naudoti DB2, "Informix", "Lotus", "Oracle", "Sybase" ir kitas DB valdymo sistemas bei kitus žinomų firmų programas, pvz., "Netscape Navigator" 4.0 "Internet" naršyklę ar "Adobe Acrobat" PDF formato failų skaitytuvą. Naujasis JIT kompiliatorius "Java" "bytecode" verčia į mašininį kodą, todėl "Java" programos pagreitėja net 25 kartus.

Daugiau informacijos rasite IBM tinklapyje.IBM naujienų puslapis