IBM - tai visas pasaulis!Diskas
IBM karščiausios naujienos

Gintarėlį tau nešu ant delno...

IBM pagamino diskų įrenginį, kuris nors yra tik nežymiai didesnis už vaiko rankos delniuką, tačiau gali talpinti net 5 gigabaitus informacijos. 17 milimetrų storio diskas yra skirtas nešiojamiems kompiuteriams.

Gintaras su inkliudu

Mažytis IBM firmos sukurtas 2,5 colių skersmens "Travelstar" 5GS diskų įrenginys gali talpinti visus per 50 metų išleistus kokio nors dienraščio numerius arba maždaug milijoną teksto puslapių, kuriuos sudėjus vieną ant kito susidarytų tokia popieriaus šūsnis kaip 62-ių aukštų namas.

Nešiojamų kompiuterių vartotojai galės demonstruoti sudėtingas prezentacijas, su gausia daugialype informacija, žaisti šiuolaikinius žaidimus, dalyvauti videokonferencijose ir naudoti kitiems šiuolaikiniams savo veiklos uždaviniams spręsti. "Travelstar" 5GS įrenginys nuostabiai tinka komersantams ir vadybininkams, kuriems poreikis turėti po ranka galingą programą yra tarsi vanduo žuvims.

Labai svarbi yra IBM firmos naujoji MRX (patobulinta magneto-rezistorinė) technologija galvutėms. Smeigtuko dydžio ir sukurtas pagal MRX technologiją komponentas skleidžia stipresnius signalus užtikrinant, kad bus įrašoma daugiau duomenų. "MRX yra svarbus žingsnis į priekį lyginant su ankstesnės kartos magneto-rezistorinėmis galvutėmis" - sakė IBM laikmenų technologujų skyriaus viceprezidentas Bobas Skrantonas.


Gintaras su inkliudu

IBM naujienų puslapis