IBM - tai visas pasaulis!
IBM karščiausios naujienos

Naujoji Internet "Net.Commerce" versija!

IBM paskelbė apie pirmąjį elektroninės prekybos serverį, naudojantį "Saugių elektroninių operacijų" (SET) protokolą, kuris yra visuotinai priimtas saugios elektroninės prekybos standartas. Papildžius "Net.Commerce" naująja funkcija, vartotojai ir firmos gali pirkti ir parduoti Internete būdami įsitikinę, kad visi atsiskaitymai kreditine kortele yra saugūs.

Iš daugelio naujų "Net.Commerce" vartotojų galima paminėti "Borders Books and Music", "United Parcel Service", "Aero Marine Products" - šios kataloge yra 80 tūkst. pavadinimų elektroninių įtaisų, "Hoffmaster" - aukščiausios klasės stalo įrankių gamintoją.

Naujoji "Net.Commerce" versija papildyta naujomis funkcijomis, leidžiančioms firmoms lengviau prekiauti, o vartotojams - apsipirkti Internete. "Virtualusis prekybos asistentas" padės firmos kataloge greitai ir lengvai rasti pageidaujamą prekę. "Net.Commerce" galima naudoti su "Netscape" firmos serveriais, o per ODBC - paimti duomenis iš duomenų bazių.

Suteikiamos galimybės nukreipti vartotojus prie skirtingų katalogų bei kainininkų (didmeninė prekyba ar pavienis pirkėjas ir t.t.). Klientams, perkantiems daug, galima taikyti atskiras nuolaidas.

Naująją versiją ankstesniosios versijos vartotojai gali įsigyti nemokamai.

IBM - tai visas pasaulis!

IBM naujienų puslapis