Ar niekada nesveikinote savo artimųjų arba verslo partnerių švenčių proga? Ar nenorite savo ataskaitų, straipsnių ir įvairių rašinių papuošti įvairiais piešinukais? Tada Jums reikia įsigyti lyderio, kuriančio Windows terpei programinę įrangą darbui su grafika, naująjį produktą Print House.

Tai per 5000 nuostabių piešinukų, 1000 patrauklių posakių, tinkančių įvairioms progoms ir dar 1000 stulbinančių nuotraukų, 70 rėmelių puslapiams, 900 kokybiškai paruoštų ir lengvai panaudojamų pavyzdžių, o taip pat 100 labai kokybiškų šriftų.
Jums būtinas šis produktas, jeigu ruošiate: sveikinimo atvirutes, kvietimus įvairioms progoms, sertifikatus, lipdukus, vokus, kalendorius, antraštes, vizitines korteles, firminius blankus ir kitus žavius kūrinėlius.
Jau paruošti šablonai, intuityvi aplinka, "paimk ir numesk" galimybė bei specialūs efektai leidžia visa tai kurti nepaprastai lengvai. Pavyzdžiui, kelios minutės ir atvirutė paruošta! Sukiniai, patampymai, teksto ir piešinių spalvų pakeitimai ir derinimai suteikia papildomų galimybių. Ir visa tai galima atlikti 32-ių bitų Windows 95 terpėje panaudojant sumažintą CorelDRAW 6 versiją.

Print House - greitas, patogus ir galingas pagalbininkas! O jei esate rimti vartotojai, prisiminkite, kas visas Print House įeina į žymiai platesnį Corel Graphics Pack, susidedantį iš 5 CD-ROM kuriuose yra daug priešinukų, o taip pat ir keletas utilitų, skirtų "Internet".

Reikalavimai aplinkai:
486 ar vėlesnis procesorius;
8 MB operatyviosios atminties;
CD-ROM įrenginys;
Windows 95 operacinė sistema.


Corel yra Corel Corporation registruotas prekinis ženklas, Windows yra Microsoft firmos registruotas prekinis ženklas, visi kiti pavadinimai ir vardai yra atitinkamų firmų prekiniai ženklai.