Studijuojantiems Bibliją

Corel Corporation išleido pilną Karaliaus Jokūbo vardu pavadintą Bibliją ir jos komentarus. CD-ROM yra užpildytas video, audio ir kitokiomis iliustracijomis bei tapybos darbais Biblijos temomis. Yra pateikiama ir išsamios Barono pastabos visoms Biblijos knygoms. Surasite Biblijos įvykių chronologines lenteles.


Leidžiama pasižymėti norimas vietas, o taip pat greitai surasti reikiamą medžiagą pagal žodį, vardą arba temą arba naudotis indeksu, leidžiančiu prieiti prie bet kurios Biblijos knygos, skyriaus ar sakinio.

Yra 5 dideli skyriai, leidžiantys atskirti skirtingo pobūdžio informaciją:

The King James Bible: - priėjimas prie bet kurios Senojo ar Naujojo testamento vietos;

Sights & Sounds - tereikia čia spragtelėti ir pasirinkti videofilmuką, pavyzdžiui, kaip Judas išduoda Jėzų arba Jėzus gydo raupsuotąjį, arba pasigrožėti Adomo ir Ievos gyvenimu Edemo soduose. Taip pat galima paklausyti per 60 audio įrašų.

Lessons & Inspirations - šiame skyriuje sužinosite apie Biblines šventes ir peržiūrėti su jomis susijusius audio ir video įrašus arba perskaityti Biblijos temų aiškinimų.


Leidžiama nagrinėti pagrindines temas, literatūrinius stilius ir skaityti komentarus visoms Biblijos knygoms. Labai vertingas skyrius teologijos studentams.

Baronas komentuoja ne tik Bibliją, Corel siūlo ir Barron's™ Book Study Notes - išsamų 101 žymaus literatūrinio kūrinio komentarų rinkinį. Tai puikus World's Greatest Classic Books papildymas, kuriuo galės tik džiaugtis studentai, profesoriai ir kiti literatūros mėgėjai.
Bible Timeline: - leidžiama pereiti istorinius laikotarpius, pvz., Dangaus ir Žemės, o taip pat Adomo ir Ievos sukūrimą ir jų nuodėmę ar Jėzaus nukryžiavimą. 

Neapsiribojate vien Biblija? Norite visada po ranka turėti knygų biblioteką?

Jeigu dabar nusipirktumėte per 3500 knygų, ar turėtumėt kur jas sudėti? Ar netektų pirkti papildomų knygų lentynų ir jomis užgriozdinti visą kambarį ar kabinetą. Ir kiek laiko sugaištumėt, panorėję surasti reikiamą citatą ar teiginį?

Žymiai paprasčiau ir daug pigiau yra įsigyti "Corel Corporation" išleistą iškiliausių pasaulio knygų "Classic Books(" kompaktinį diską, kuriame įrašyta per 3500 žymiausių pasaulio kūrinių. Jame surasite daug grožinės literatūros. Tačiau tai ne tik trumpučiai apsakymai ir eilėraščiai, bet ir dramos, romanai bei fantastika, o taip pat istoriniai, filosofiniai, politiniai, religiniai bei moksliniai veikalai. Norite Aristotelio, Biblijos ar Korano, - prašau. Neaiškus praeitos nakties sapnas - "Sapnininkas" visada po ranka! Užsigeidėte klasikinės literatūros - rinkitės Homero "Iliadą", Šekspyro "Hamletą" , Ž.Verno "Aplink pasaulį per 80 dienų", Dž. Londono "Baltąją tylą", Marko Tveno "Tomo Sojerio nuotykius" ar Edgaro Po "Pavogtus laiškus". Vaikams galima paskaityti Anderseno pasakas arba L. Kerolo "Alisą stebuklų šalyje".

Diske yra ne tik knygų tekstai. Jame surasite kelis šimtus iliustracijų, per pora šimtų autorių nuodugnių biografijų, daugiau nei 15 minučių video įrašų. Visa tai yra puikiai apiforminta ir labai patogu naudotis. Elektroninė knygų forma turi daug privalumų. Jos ne tik užima mažiau vietos, bet ir leidžia greitai ir visapusiškai surasti reikiamą informaciją. Paieškai galima naudoti autoriaus vardą, kūrinio pavadinimą, atskirus žodžius ar frazes, turinį, sukūrimo laikotarpį arba geografinį regioną. Vartotojas gali vienu metu skirtinguose languose "vartyti" skirtingas knygas ir jas lyginti. Prireikus, citatas arba teksto fragmentus lengvai perkelsite į savo dokumentą.

Skaitant knygą, labai patogu pasižymėti patikusias ar reikalingas vietas, "paraštėse" daryti savo pastabas. Jų kiekis nėra ribojamas. Na, o nemėgstantys skaityti ekrane ir "gadinti akis", gali atsispausdinti visą knygą arba tik norimus jos puslapius. Nežinomų angliškų žodžių galima paieškoti aiškinamajame "The American Heritage( Concise Dictionary". Be to, peržiūrint anksčiau skaitytų kūrinių, autorių ir biografijų sąrašą, leidžiama, vėl atsiversti patikusią arba reikalingą knygą.

Reikalavimai kompiuteriui:
386 arba vėlesnis procesorius;
Windows( 3.1 arba vėlesnė versija;
8 MB operatyviosios atminties;
dvigubo greičio CD-ROM įrenginys;
SVGA video plokštė ir monitorius (640x480, 256 spalvos);
su garso plokšte suderinama audio plokštė (video įrašams peržiūrėti).


"Corel" yra "Corel Corporation" registruotas prekinis ženklas. Licenzija produkte esančiai informacijai platinti yra įsigyta iš "Word Library, Inc". "QuickTime" ir "QuickTime" logo yra "Apple Computer, Inc" prekiniai ženklai. MPC logo yra "Multimedia PC Marketing Council Inc" sertifikato ženklas. "Windows" yra "Microsoft" prekinis ženklas.