CodeBase As Formula-1

CodeBase - galingas variklis!

"CodeBase" dirba su xBASE formato duomenų bazėmis. Tokias DB kuria vis dar populiariausia Lietuvoje "FoxPro", o taip pat dBASE ir "Clipper" sistemos.
xBASE Šį formatą priima ir beveik visos kitos DB valdymo sistemos. "CodeBase" leidžia vienalaikį kelių vartotojų, kurių skaičius nėra ribojamas, darbą - jau vien tai ji verta, nes to kartais negarantuoja ir didžiosios DB valdymo sistemos, kainuojančios tūkstančius dolerių. Be to, pats kodas tinka ir vienišam vartotojui, ir daugiavartotojiškai terpei, ir netgi darbui su serverio-kliento architektūra.

xBASE Engine

Tarp suteikiamų galimybių rasite ir kai ką, ką leidžia tik galingos DB valdymo sistemos, pvz., TRANZAKCIJAS, leidžiant atgroti atgal neužbaigtus veiksmus. Taip pat galima įjungti automatinį visų DB pakeitimų registraciją - taip suteikiama galimybė daryti DB pakeitimų archyvams, o taip pat nustatyti, kas, ką ir kada keitė. Šiai analizei palengvinti gaunate puikią pagalbinę programą.

Greitis "CodeBase" leidžia sukurti ne tik nepaprastai greitas, bet ir nedidelės apimties programas. Pvz., su "CodeBase" sukurtos programos yra bent 10 kartų mažesnės apimties, nei tos pačios programos, sukurtos naudojant "FoxPro". Pvz., DOS terpės programa darbui su DB nesiekia nė 80 KB! Taip taupomi kompiuterio resursai, programos greičiau įkeliamos, mažėja atminties apsikeitimų su disku kiekis ("swapping").

Kadangi "Web" programavimas savąja prigimtimi yra kliento darbas su serveriu, tad "CodeBase" labai patraukli ir šioje srityje - neminint jau to fakto, kad ją naudojant galima kurti ir "Java applets". Ir ne tik dėl to! "CodeBase" leidžia nustatyti tiesioginius TCP/IP ryšius su serveriu. Lyginant su sprendimais, kai uždavinį sprendžia vien tik serveris, ši galimybė turi du privalumus:

  1. duomenys yra persiunčiami greičiau, nes nenaudojamas HTTP protokolas;
  2. duomenų siuntimo greitis nepriklauso, kiek užklausų gavo "Web" serveris.

Kartu su "CodeBase" gaunate ir pora papildomų priemonių, be kurių sunku išsiversti:

  • "CodeControls" - didelė aibė įvairių valdančiųjų elementų, specialiai sukurtų darbui su "CodeBase", pvz., navigacijos po DB elementas, automatinis įvedamų duomenų formatavimas ir t.t.;
    Valdantysis elementas
  • "CodeReporter" - ekraninis ataskaitų generatorius. Su juo rezultatų išvedimas paruošiamas per kelias minutes. Ataskaitos formą galima arba tiesiai įtraukti į programos kodą arba įsiminti atskiruose failuose. Be to, "CodeReporter" galite platinti kartu su savo programomis leisdami klientams kurti savas ataskaitas.

Koks tai rimtas paketas įrodo tai, kad didžiosios firmos (pvz., "Microsoft", "Corel" ar "Symantec") savo komercinėse programose naudoja "CodeBase"! "Būtent 'CodeBase' leido mūsų firmos elektroniniam planuotojui ACT! dirbti greitai" - sakė "Symantec" programavimo skyriaus direktorius.

O kaina? "Wintel" platformai (t.y., skirta DOS ir "Windows" arba OS/2 platformoms), o taip pat "Linux" sistemai - nėra aukšta. Papildomą informaciją galite gauti, parašę man laišką.
Naujausias kainas galite pasitikrinti Sequiter WWW svetainėje.

Pagrindinis "Codebase" puslapis
Pagrindinis "Vartiklio" puslapis