WebType Header

Adobe® firma visada pasižymėjo ypatingai aukštos kokybės šriftais.
Tačiau lietuvių jie nesužavėdavo, nes neturėjo lietuviškų raidžių. Ir štai pagaliau dabar ji pasiūlo "WebType"© 12 įspūdingų šriftų (populiariausių iš "Adobe" 2300 šriftų bibliotekos) rinkinį su lietuviškomis raidėmis - specialiai optimizuotą pavaizdavimui ekrane. Rinkinyje yra šriftai skirti teksto pateikimui, rašytiniai ir dekoratyvūs.

Prisiminkite apie juos, kai reiks patrauklių antraščių, lengvai įskaitomų pavadinimų ir prašmatnių papuošimų. Jie gerai tinka pateikimui "Web" tinkle, PDF dokumentuose, sukuriant piešinius (pvz., GIF), bet nenukenčia ir spausdinant.

Šiame puslapyje iš kiekvienos šriftų šeimos pateikiame po vieną pavyzdį.


Didesnių dydžių "Minion" šriftą patogu naudoti antraštėms, o mažesniųjų - praretintam tekstui. Yra paryškinta (Bold) ir kursyvinė (Italic) versijos.


"Myriad" šriftas gerai tinka teksto pateikimui. Mažesni dydžiai labai tinka mygtukų užrašams. Suspausti ir paryškinti šriftai - puikus pasirinkimas siauriems stulpeliams ir reklaminiams piešinukams (banners). Yra paryškinta (bold), kursyvinė (italic), suspausta (condensed) ir suspausta kursyvinė versijos.


Aptakus, bet griežtas šriftas pagerinantis ekraninės leidybos kokybę. Gerai tinka tekstui perteikti.

Pasviręs šriftas sudarantis "kapojimo" įspūdį.

Elegantiškas šriftas tinka šiuolaikiškai atrodančioms antraštėms ir pavadinimams.

Įmantrus ir gyvybingas šriftas, kuriuo galima pateikti ir tekstą, ir teksto padailinimus.

400 "Adobe" "Web" skirtų trupinukų:
mygtukai, baneriukai, linijos- skirtukai,
fonai ir daug kitų gėrybių.

Jos laukia Jūsų!!!

"Adobe Illustrator" puslapis
Pagrindinis "Vartiklio" puslapis